Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2019

Ziynet Sali Senin Olsun Şarkı Sözleri

Ziynet Sali Senin Olsun Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Son dönemin en çok dinlenen güçlü isimlerinden Türk pop müziğinin en iyileri arasında olan Ziynet Sali hayranlarının karşısına “Senin Olsun” şarkısı ile çıktı. Sanatçının Müzik marketlerde ve dijital ortamlarda satışa sunulan yeni şarkısı hayranları ile buluştu. Çok tutulan ve satış rekorları kıran albümün Ziynet Sali Senin Olsun Şarkısı müzik kanallarında yeni klibi ile boy göstermeye başladı.

Ziynet Sali, GNL’den yayınlanan “Senin Olsun” video klibi ile ilk kez ve sadece netd Müzik’te yayında. Şarkının Söz Sıla, Müzik: Sıla & Efe Bahadır imzası taşıyor.

Senin Olsun Şarkısı, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Senin Olsun Şarkı, şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Senin Olsun Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Ziynet Sali Senin Olsun Şarkı Sözleri

Ağladın da neye yaradı
Gelmedin mi sözüme
Büyük konuşma bela olur
Demedim mi yüzüne

Gecelerce biriktin yasaklarla
Ne gidebildin ne kalabildin
Har değdi canıma

Senin olsun senin olsun
Benim olsun istemem
Senin olsun emir olsun
Yemin olsun istemem

Yığıldım evin bir köşesine
Hiç kimseler konuşmasın
Nasihatler bilenlerin olsun
Benim adım karışmasın

Ziynet Sali Senin Olsun Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz