Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Nisan 2019

Ziynet Sali Mevsimsizim Şarkı Sözleri

Ziynet Sali Mevsimsizim Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Ziynet Sali’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “No:6” albümünde yer alan “Mevsimsizim” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında. Şarkının Sözleri Sıla imzası taşıyor. Müzik Markos Koumaris ait.

Ziynet Sali’den bayağı sıkı bir şarkı. Mevsimsizim şarkısı Atina’da Sıla ve arkadaşları gittiği bir gece kulübünde duymuşlar. Yunan bir rock grubunun şarkısı olduğunu öğrenmişler. Şarkıdaki gibi Ziynet Sali de kendini ‘mevsimsiz’ hissediyormuş. Fakat asıl bomba başka yerde. Sıla’dan öyle iki cümle dökülmüş ki;  10 yıl yeter hepimize: “Ben sorsam susardı, konuşturdun katilmi / Benden sana söz ben de bulucam, katilini…” Sali’den cevap “Valla ben de bekliyorum öyle birini…”

Ziynet Sali Mevsimsizim Şarkı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Ziynet Sali Mevsimsizim Şarkı, şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Ziynet Sali Mevsimsizim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Ziynet Sali Mevsimsizim Şarkı Sözleri

Kendimi attım kucağına aşkın
Bugünleri de gördüm ya şükür
Yollar bizim dön teker üstü
Şimdi nereye istersen sür

Sarı gün yüzü, Mavi gökyüzü
Terside olur bozulmaz büyü
Mevsimsizim istisnasız
Nereye istersen gelirim ben

Unutturdun bana, evlerimi, dertlerimi
Ben sorsam, susardı konuşturdu katili
Benden sana söz, bende bulucam katili !

Aradığım yerde aklımdayım
Yıldızların altındayım
Gözümün feli, canımın içi
Sadece senin, sen istersen

Paradan Puldan, pul damladır
Aşktan Meşkten yaş damladır
Biter aşk hali, hoppala gümgüm
Kafayı değiştir, her yer bizim

Ziynet Sali Mevsimsizim Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz