Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2019

Ziynet Sali Herşey Güzel Olacak Şarkı Sözleri

Ziynet Sali Herşey Güzel Olacak Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Son dönemin en çok dinlenen güçlü isimlerinden Türk pop müziğinin en iyileri arasında olan Ziynet Sali hayranlarının karşısına “Herşey Güzel Olacak” şarkısı ile çıktı. Sanatçının Müzik marketlerde ve dijital ortamlarda satışa sunulan yeni şarkısı hayranları ile buluştu. Çok tutulan ve satış rekorları kıran albümün Ziynet Sali Herşey Güzel Olacak Şarkısı müzik kanallarında yeni klibi ile boy göstermeye başladı.

Herşey Güzel Olacak Şarkısı, Ziynet Sali’nin 4 Mart 2014 tarihinde DMC etiketiyle yayınlanan şarkısı dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının Söz & Müzik: Sinan Akçıl’a, Düzenleme; Ozan Doğulu imzası taşıyor.

Herşey Güzel Olacak Şarkısı, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Herşey Güzel Olacak Şarkı, şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Herşey Güzel Olacak Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Ziynet Sali Herşey Güzel Olacak Şarkı Sözleri

Geç kaldım hesapsızca kendi hayatımdan çaldım
Seni buldum ben bu işten memnun kaldım
Olur mu olmaz mı bizi biraz zorlamaz mı
Düşünmedim ben de senden farksız kaldım
Hadi beni duy
Bu ne biçim huy
Gel de yerine başkasını koy
Yaşlanınca hasta olunur
Yanyanaysak hep çare bulunur
Her şey güzel olacak senle olunca
Söyleme bana aşka doyunca
Yalnız benim ol ömrüm boyunca
Her şeyin farklı X3

Ziynet Sali Herşey Güzel Olacak Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Ziynet Sali

Sitemizde sanatçıya ait toplam 15 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz