Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Eylül 2019

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül - Hayatının Hatası Şarkı Sözleri

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Tuna Kiremitçi‘nin, önümüzdeki aylarda Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanacak olan “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” projesinde yer alan “Hayatının Hatası” (Gülçin Ergül ile düet) isimli şarkısı, video klibiyle netd’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Hayatının Hatası tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşan Tuna Kiremitçi, projenin 5. şarkısı ‘Hayatının Hatası’nı Gülçin Ergül ile seslendirdi. Şarkı, aşk hakkındaki klişe sözler ve düşüncelerle hafiften dalgasını geçiyor.

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Şarkı Sözleri

Kalmaya Yüzüm Mü Var?
Gitmeye Gücüm Mü Var?
Sanki Bir Çıkmazdayım Bırakmıyor Beni.

Ne Kendini Kalmaya Zorla.
Ne De Gidip Kumar Oyna.
Bırak Zaman Halletsin Bazı Şeyleri.

İçinde Var Bir Karmaşa.
Bu Ne Hüzün Bu Ne Tasa
Hayatının Hatasını Yapmadın Ya

Güler Misin Ağlar Misin?
Şu Kalbimi Anlar Misin?
Hayatinin Hatasini Yapar Misin?

Bunlara Lüzum Mu Var
Bilmediğim Bir Şey Mi Var
Çikmaz Sokak Sandiğin Yalanlarin Senin

Nükleer Bir Yalnizliktim
Patlayip Seni Yakmazdim
Zalim Dünya Affetseydi Kaybedenleri

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz