Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ekim 2018
Beğen 0

Toygar Işıklı - Sen Yanımdayken Şarkı Sözleri

Toygar Işıklı – Sen Yanımdayken Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Toygar Işıklı’nın, Poll Production etiketiyle yayınlanan Hayat Gibi  ikinci solo albümündeki Sen Yanımdayken şarkısı yayında.

Yaklaşık bir buçuk senelik bir çalışmanın ürünü olan albümde sanatçı, on iki yeni şarkıdan oluşan bir repertuarı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Bu albümde insan olarak her birimizin yaşarken hem içine attığı hem de içinde saklı tutamayıp haykırdığı duygular var. Samimiyet zengini şarkılar var.

Polat Yağcı’nın yapımcılığını üstlendiği çalışmada Toygar Işıklı, çoğunluklu olarak sözü ve müziği Çağın Bodur’a ait eserleri seslendirdi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerinde ise Hakan Yeşilkaya’nın ismine rastlıyoruz.

Fotoğraf çekimi ve grafik tasarımı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen “Hayat Gibi” bu yılın iz bırakacak albümlerinden biri olmaya şimdiden aday duruyor.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Sen Yanımdayken tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Toygar Işıklı – Sen Yanımdayken şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Toygar Işıklı – Sen Yanımdayken şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Toygar Işıklı – Sen Yanımdayken Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Toygar Işıklı – Sen Yanımdayken Şarkı Sözleri

Elime Doğdu Gül Yüzün Ah
Kana Kana Içtim Dünümü
Yüzüme Güldü Ilk Sözün Ah
Yana Yana Seçtim Günümü

Sen Yanimdayken O Tozlu Yollar Aşka Gider
Ah Sen Sonumuzu Yazsan Inan Dayanamam Ölürüm Ben

Ayrilik Bize Günah
Sonunda Yansam Birakmam Ah

Elime Doğdu Gül Yüzün Ah
Kana Kana Içtim Dünümü
Yüzüme Güldü Ilk Sözün Ah
Yana Yana Seçtim Günümü
Gel!

Aradi Durdu Gözlerim Ah
Bekledi Günler Geceler
Yalnizdim Uyuyamadim
Düğüm Düğüm Oldu Heceler

Toygar Işıklı – Sen Yanımdayken Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz