Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ağustos 2019

Delibal - Sezen Aksu Ben Öyle Birini Sevdim Ki Sözleri

Delibal filmindeki çalan Ben öyle birini sevdim ki şarkısı Sezen Aksu tarafından seslendirilmiştir. Ritmiyle bizleri bizden alan Sezen Aksu Ben Öyle Birini Sevdim Ki şarkı sözlerini sizler için sitemize eklemek istedik. Şarkının sözlerinin yanı sıra deli bal filminden alınan harika klibi 8.5 milyon izlenme sayısına ulaştı sitemizde youtube kanalında paylaşılan klibide bulabilirsiniz. 2016 yılının en iyi şarkılarından biri olan Sezen Aksu Ben Öyle Birini Sevdim Ki şarkısını rahatlıkla tavsiye edebiliriz. Bu şarkıyı yani Ben Öyle Birini Sevdim Ki şarkısını beğendiyseniz eğer, arama yaparak sevdiğiniz diğer şarkıcıların şarkılarına da ulaşabilirsiniz. Sitemizde paylaşacağımız şarkılardan ilk olarak siz haberdar olmak istiyorsanız eğer sitemizi sık sık ziyaret edin.

 

Sezen Aksu Ben Öyle Birini Sevdim Ki Sözleri

Ben Öyle Birini Sevdim Ki
Bir Nevi Intihardı
Kirpiğine Düştüğüm Gün
Ölümüm BaşladıÖfkeli, Hırçın, Kavgacı
Isırgan Ve Edepsiz Ağzı
Geceler Kadar Karanlık
Gözleri Vardı

Öyle Uzak İki Tutsak
Sevişirken Ağlardık
Uçtan Uça Suçtan Suça
Seve Seve Yuvarlandık
Seve Seve Yuvarlandık

Etiketler: sezen aksu ben öyle birini sevdim ki, sezen aksu ben öyle birini sevdim ki sözleri, sezen aksu ben öyle birini sevdim ki dinle, sezen aksu ben öyle birini sevdim ki şarkı sözleri, sezen aksu ben öyle birini sevdim ki şarkı sözü.

Sezen Aksu Ben Öyle Birini Sevdim Ki Dinle

Sezen aksu ben öyle birini sevdim ki şarkısı, sezen aksu 2016 şarkıları, ben öyle birini sevdim ki dinle youtube, sezen aksu 2016 dinle, delibal filminde çalan şarkılar, delibal filmi sezen aksu şarkısı, çağatay ulusoy, film şarkıları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz