Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Eylül 2018
Beğen 0

Serkan Kaya - Kalakaldım Şarkı Sözleri

Serkan Kaya – Kalakaldım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Arabesk müziğininin sevilen ismi Serkan Kaya “Kalakaldım şarkısının video çekimleri için kameralar karşına geçti.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak Arabesk müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Serkan Kayan “Kalakaldım şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının sözleri Nezih Üçler’e aittir. Son yılların en kaliteli arabesk şarkısı demekle haksızlık etmiş olmayız.

Sanatçı 2015 yılında üçüncü çalışması “Gönül Bahçem” albümünü çıkarmıştır. “Gönül Bahçem” albümü ile en çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer almıştır. Albümün “Kalakaldım” adlı çıkış şarkısı, radyo ve televizyonların yanı sıra dijital platformlarda da kendi tarzında en çok dinlenen ve indirilen şarkı olmuştur.

Serkan Kaya, Kalakaldım şarkısı Poll Production etiketiyle 10 Mart 2015  Youtube ile sevenleriyle buluştu.

Serkan Kaya – Kalakaldım Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Serkan Kaya – Kalakaldım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Serkan Kaya – Kalakaldım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Kaya – Kalakaldım Şarkı Sözleri

Güneşim soluyor ayazlarda
İçim ürperiyor
Ne yüzüm gülüyor yolunda
Ne yapsam olmuyor
Bir gemi kalkıyor içimden
Mechule gidiyor
Yüzüyor bilinmez uzaklara
Canımı yakıyor
Uğrunda ölüm bile bana kolay
Karşısında dururum
Varsın böyle geçse de
Bütün ömür kendimi avuturum
Kalakaldım kışın ortasında yine
Serkan xsarkisozleri.comArabesk
Yine aldandım sonunu bile-bile
Cennetden kovuldum isyan ede ede
Hiç utanmıyorum

Serkan Kaya – Kalakaldım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz