Selçuk Balcı - Yakalandım Doluya Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2018
Beğen 0

Selçuk Balcı - Yakalandım Doluya Şarkı Sözleri

Selçuk Balcı – Yakalandım Doluya Şarkı Sözleri… 

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Selçuk Balcı‘nın, 14 Mayıs 2016 tarihinde Kalan Müzik etiketiyle yayınlanan “Felamur” albümünde yer alan “Yakalandım Doluya” isimli şarkısı, video klibiyle kalan müzik’de yayında. Şarkı yayına girdiği gün müzik marketlerdeki yerini aldı.

Felamur, bahar yağmurlarıyla beraber kokusunu duyduğum ıhlamurun, memleketimin yöresel ağzındaki söylenişidir. Ya gölgesinde serinletir ya da çiçeğinden bir bardak çay sunar bizlere. Albüm ismi koyarken doğduğum ve çocukluğumun geçtiği Karadeniz’i, Rize’yi hatırlatan simgeler olmasını tercih ediyorum.

Felamur 12 eserden meydana geliyor. İçerisinde kendime ait 4 beste, anonim eserler ve sanatçı, müzisyen dostlarıma ait eserler var. İnsanların benden dinlemeye alıştığı ve sevdiği tarz üzerinde çok fazla değişikliğe gitmedik. Sadece sahne soundunu albüme taşımayı hedeflediğimiz için bu albümün soundu dinleyicilerimize diğer albümlerden biraz daha farklı gelebilir.

Albümün aranjeleri yine aynı sahnede müzik yaptığımız Zafer Karayazgan ve Özgür Abbak’a aittir. Bir de Karadeniz Müziği dışında, herkesin Çöpçüler Kralı filminden bildiği, değerli sanatçı abimiz Özdemir Erdoğan’a ait olan Gurbet’i de albümde seslendirdim. 2 yıldır gerek okul gerekse konser yoğunluğu sebebiyle stüdyoya girememiştim ama bu geçtiğimiz 1 yılımı tamamen albüme ayırdım.

Yine radyo ve müzik kanallarında yeni klibiyle sık sık karşımıza çıkacak olan Selçuk Balcı – Yakalandım Doluya şarkısı kendi emsalleri içinde müzik listelerinde zirveye oynayacaktır. 

Selçuk Balcı – Yakalandım Doluya şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.
Selçuk Balcı – Yakalandım Doluya Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.
En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Selçuk Balcı – Yakalandım Doluya Şarkı Sözleri

Derenun kenarına derenun kenarına.
Yılanın kemikleri yılanın kemikleri
İstedum vermediler istedum vermediler
Gavurun enikleri gavurun enikleri
Dereyim akacağım dereyim akacağım
Dağlara bakacağım dağlara
Bırakıp gittin beni bırakıp gittin beni
Nasılda yanacağım nasılda yanacağım
Sevdaluktan unuttum sevdaluktan unuttum
Bugün ayın kaçıdur bugün ayın kaçıdur
Yardan gelen mektuplar yardan gelen mektuplar
Gönlümün ilacudur gönlümün ilacudur
Rüzgar eser düşurur Rüzgar eser düşurur
Ne suçu var yaprağın Ne suçu var yaprağın
Çimeni ben olayım Çimeni ben olayım
Yar bastuğun toprağın Yar bastuğun toprağın
Çimeni ben olayım Çimeni ben olayım
Yar bastuğun toprağın Yar bastuğun toprağın

Selçuk Balcı – Yakalandım Doluya Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz