Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Kasım 2018

Selçuk Balcı - Fikret Dedeoğlu - Uzaktan da Severdum Şarkı Sözleri

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu – Uzaktan da Severdum Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu, “Karedeniz’e Kalan” Albümünde yer alan “Uzaktan da Severdum”  isimli şarkısı Kalan Müzik etiketiyle yayında.

Kalan Müziğin ilkini geçen yıl çıkardığı ve tüm müzik listelerinde birinci sıraya yerleşen “Karadeniz’e Kalan” albüm satışları 100.000’i aşınca müzik şirketi projenin devam etmesi kararı alarak “Karadeniz’e Kalan-2” albümünü hazırlamış.

İlk albümle her kesimden müzik dinleyicisine ulaşan, Karadeniz’e Kalan albüm serisinin ikincisinde tamamı yeniden düzenlenip kaydedilen 40 eser, tanınmış ve genç kuşaktan başarılı sanatçılar tarafından seslendirilmiş.

Geleceğe miras niteliğindeki bu arşivlik albüm, yaklaşık 10 yıllık bir geçmişin ürünü. Güncel şarkıların da bulunduğu albüm, gelenekselden geleceğe köprü niteliği taşıyor. Albüme ses veren sanatçılar, farklı zamanlarda, kendi seçtikleri Karadeniz şarkılarını seslendirdi. Projede, henüz albümü olmayan sanatçılar da yer alıyor. Yine bazı eserler de ilk kez bu albümde hayat buluyor.

Repertuvar seçilirken sevilen eserlerin yanı sıra, unutulmaya yüz tutmuş ve müzik arşivlerinde kalan eserlerin yer almasına da özen gösterilmiş.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Uzaktan da Severdum tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu – Uzaktan da Severdum Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu – Uzaktan da Severdum Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu – Uzaktan da Severdum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu – Uzaktan da Severdum Şarkı Sözleri

Sevdaluk çekmeyen da bilir mi sancısını
Ancak yaşayan bilir yarinin acısını
Gitmeseydi de kalsaydı uzaktan da severdum
Yarimun bir gülüşüne bu canimu verirdum

Kavuşmak zor midur oy yarum senin içun
Her günah benim midur yok midur senin suçun
Gitmeseydi de kalsaydı uzaktanda severdum
Yarimun bir gülüşüne bu canimu verirdum

Selçuk Balcı – Fikret Dedeoğlu – Uzaktan da Severdum Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz