Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ağustos 2019

Öykü & Berk - Beni Anlamadın Ya Şarkı Sözleri

Öykü & Berk – Beni Anlamadın Ya Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Öykü & Berk‘in, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Beni Anlamadın Ya adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Beni Anlamadın Ya tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Öykü & Berk – Beni Anlamadın Ya şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Öykü & Berk – Beni Anlamadın Ya şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Öykü & Berk – Beni Anlamadın Ya Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Öykü & Berk – Beni Anlamadın Ya Şarkı Sözleri

El Ayak Çekilince
Sohbetler Tükenince
Dostlar Eve Gidince
Bu Geceler İşkence

Öper İki Hece
İsmi Dudaklarım
La-Fa-La-Sol
La-Fa-La-Sol

Sokakları Kamçılıyor
Rüzgarın Sesi
Gözlerim Yanıyor
Yağmur Öncesi

Her Vesile Ellerim
Ellerini Arıyor
Her Yanimi Sariyor
O Müthiş Acilarin

Beni Anlamadin Ya
Ben Ona Yaniyorum

Öykü & Berk – Beni Anlamadın Ya Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz