Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Nilüfer - Elimden Gelen Bu Kadardı Şarkı Sözleri

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı DMC etiketiyle yayınlanan “Kendi Cennetim” albümünde yer alan “Elimden Gelen Bu Kadardı” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Elimden Gelen Bu Kadardı tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı Şarkı Sözleri

Korktum Başıma Geldi
Kaçtım Önüme Çıktı
Korktum Başıma Geldi
Kaçtim Önüme Çıktı
Yerinde Olsaydım
Hiç Saklamazdım
Doğruyu Söylerdim
Yerinde Olsaydım
Böyle Davranmazdım
Açık Açık Söylerdim
Gel Dedin De Gelmedim Mi
Sev Dedin De Sevmedim Mi
Öl Dedin De Ölmedim Mi
Elimden Gelen Bu Kadardi

Nilüfer – Elimden Gelen Bu Kadardı Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz