Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Temmuz 2019

Nil Karaibrahimgil - Duma Duma Dum Şarkı Sözleri

Nil Karaibrahimgil – Duma Duma Dum Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Duma Duma Dum, Nil Karaibrahimgil’in 2009 yılında çıkan Nil Kıyısında albümünün ikinci klip şarkısıdır. Sözü ve müziği Nil Karaibrahimgil’e aittir. Şarkıya çekilen klip 16 Eylül 2009 tarihinde Nil Karaibrahimgil’in resmi web sitesinde yayınlanmıştır. Şarkının klibi Burcu Yolcu tarafından İstanbul Parkta çekilmiştir. Şarkının Düzenleme: Alper Erinç, Bas Gitar: Alp Ersönmez, Geri Vokal: Nil Karaibrahimgil imzası taşıyor.

Nil Karaibrahimgil – Duma Duma Dum Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Nil Karaibrahimgil – Duma Duma Dum şarkısı da her şarkısı gibi sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Nil Karaibrahimgil – Duma Duma Dum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir Nil takipkiçisinden; Güzel, çılgın ve biraz da deli kızımız Nil’cik. Hep tuhaf ama kendine özgü şeyler yapan ilginç insan.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Nil Karaibrahimgil – Duma Duma Dum Şarkı Sözleri

buldum birini buldum
soydum baş ucuma koydum
o kimdi bi teselli
seni umdum duma dum
dudaklarımda bi nefesle
aldım onu bi hevesle
kandıramam kendimi
düpedüz başkası işte

aşksızım tatsızım

sen yokkende bahtsızım
dumma dum duma dumma dum
senmişsin yerim yurdum

yumdum gözümü yumdum
kendimi yanına koydum
kim bilir neredeydin
seni buldum duma dum
bir elinde başka bir elle
öbüründe bir kadehle
kandıramam kendimi
düpedüz şarhoşum işte

Nil Karaibrahimgil – Duma Duma Dum Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz