Mustafa Ceceli İlle De Aşk Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2018
Beğen 0

Mustafa Ceceli İlle De Aşk Şarkı Sözleri

Mustafa Ceceli İlle De Aşk Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Her albümü ve şarkıları ile damgasını vuran sempatik isim Mustafa Ceceli ,” İlle De Aşk” şarkısının klip çekimleri için yine kamera karşısına geçti.

Mustafa Ceceli’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Kalpten” albümünde yer alan “İlle De Aşk” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de hayranlarıyla buluştu. Şarkının Söz: Sezen Aksu’ya, Müzik: Alexander Dim Papaconstantinou, Bilal Hajji, Nadir Khayat, Armando Chirtian Perez ve Sam Debbie (Universal Müzik Taksim Edisyon) aittir.

İlle De Aşk Kalpten albümün dördüncü klip çalışması olup çekimleri Şile’de yayınlanma tarihinden bir hafta öncesinde başlayan sanatçı video klip yönetmenliğini Hasan Kuyucu tarafından üstlenilmiştir.

Mustafa Ceceli İlle De Aşk Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Mustafa Ceceli İlle De Aşk şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Mustafa Ceceli İlle De Aşk Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Mustafa Ceceli İlle De Aşk Şarkı Sözleri

Kalbimin ince sazı
Bu fani senden razı gel
Boynumda çam kokusu
Dudakta gül kurusu gel
Afet­i cam kimler dost kimler düşman
Sen gel benimle yaşlan
Yastığımda yatağımda çiçeklen
Gel sen aşkımla beslen
İlle de aşk ille ille ille
Yani nay ni nay ni nay nay
Hadi nay ni nay ni nay nay
Ne yarın var ne de dün
Aşk kalbe indiği gün gel
Yaşamak yaşamaktır
O gündür dernek düğün gel

Mustafa Ceceli İlle De Aşk Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz