Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ağustos 2019

Linet - Hatıram Olsun Şarkı Sözleri

Linet – Hatıram Olsun Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Linet – Hatıram Olsun – Ahmet Selçuk İlkan 40. Yıl Unutulmayan Şarkılar’ı Poll Production müzik etiketiyle yayına girdi.

Müziğin devleri Ahmet Selçuk İlkan için bir araya geldi!

40 yıl, 40 ses, 40 nefes olarak oluşturulan ‘Ahmet Selçuk İlkan 40.Yıl Unutulmayan Şarkılar’ albümü toplamda 2 cd’den oluşuyor.

Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen,Selami Şahin, Coşkun Sabah, Muazzez Ersoy, Zerrin Özer, Yıldız Tibe, Hakan Altun, Zara, Serkan Kaya, Linet, Kıraç, Emre Altuğ, Kutsi, İntizar, Tan Taşçı, Seksendört, Halil Sezai, Koray Avcı ve Yeşim Salkım gibi Türkiye’nin 20 önemli yorumcusu, 20 unutulmaz Ahmet Selçuk İlkan şarkısında buluştu.

Türk Müzik tarihinin en önemli eserlerini bizlere hediye etmiş olan Ahmet Selçuk İlkan, her şarkısı ile hayatımızın bir dönemini oluşturmuştur. Geçmişten bugüne en güzel Ahmet Selçuk İlkan eserlerinin yorumlandığı bu albümde, Türkiye’nin en önemli isimleri İlkan’a 40. Yılında vefa dolu bir hediye sundular.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Hatıram Olsun tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Linet – Hatıram Olsun şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Linet – Hatıram Olsun şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Linet – Hatıram Olsun Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Linet – Hatıram Olsun Şarkı Sözleri

İnan Şiir Gözlüm
İnan Gönül Sözlüm
Sensiz Bir Dunyayi Yasamam Yasamam Yasayamam

Elin Ellerimde
Gözün Gözlerimde
Bil ki Yüreğimde Sıcacık Sıcacık Bir Sevgin Var

Sende Hatıralar Var
Sende Mutluluklar Var
Sana Sitem Ettiysem
Sitem Sevgiden Doğar

Ben Sende Yaşadım
Seninle Tattım Böyle Bir Aşkı
Al Hatıram Olsun Armağan Olsun Sana Bu Şarkı
Çal Benim İçin Çal Bu Aşk İçin Çal Bizim Bu Şarkı

Linet – Hatıram Olsun Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 3,00. Bu Şarkıyı Oylar mısınız?
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz