Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Kasım 2019

Kolpa - Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz Şarkı Sözleri

Kolpa – Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kolpa’nın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Yatağın Soğuk Tarafı” albümünden “Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz” adlı video klip çalışması ilk kez ve sadece netd Müzik’te yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kolpa – Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kolpa – Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kolpa – Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kolpa – Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz Şarkı Sözleri

Üşüdün Mü Hissizlikten?
Bu Yüzden Mi Siğindiğin Eldivenler?
Zaman Seni Isitir Mi Sandin
Sen Geçmişi Yakip Giderken?

Ulaşamazsin Artik Bana
Sessize Aldim Kendimi Bu Defa
Sen Düşün Şimdi, Benden Bu Kadar
Yokluğun Acitmiyor Son Sözlerin Kadar

Artik Çok Geç Uğraşma,
Öğretmedi Mi Kimse Sana?
“Hiçbir Söz Hiçbir Zaman
Ağizdan Çiktiği Gibi Durmaz”

Kolpa – Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz