Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Mayıs 2019

Kargo - Sınırlarda Yaşa Şarkı Sözleri

Kargo – Sınırlarda Yaşa Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kargo‘nun, DMC etiketiyle yayınlanan “Değiştir Dünyayı” albümünde yer alan “Sınırlarda Yaşa” isimli şarkısı, video klibiyle Doğan Music Company yayınlandı.

Grup 25. yıllarını kutlamak için “Değiştir Dünyayı” isimli albüm yayınlamışlardır. Bu albüm için kurucu üyelerden Mehmet Şenol Şişli gruba geri dönmüştür.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Sınırlarda Yaşa tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kargo – Sınırlarda Yaşa şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kargo – Sınırlarda Yaşa şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kargo – Sınırlarda Yaşa Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kargo – Sınırlarda Yaşa Şarkı Sözleri

İnanır Mısın Bilmem Sırrımı Söylesem
Benim Gibisin Sen De Üzerine Titresem
Unutur Muyum Bilmem Sevsen Beni Söylesen
Senin Gibiyim Ben De Üzerime Titresen

Sınırlarda Yaşa Bak Göreceksin Kendini
Derinlerde Aramak Aşktan Öldürür Bizi

Unutur Muyum Bilmem Sevsen Beni Söylesen
Senin Gibiyim Ben De Üzerime Titresen
Dayanir Misin Bilmem Sana Yazsam Söylesem
Benim Gibisin Sen De Üzerime Titresen

Sinirlarda Yaşa Bak Göreceksin Kendini
Derinlerde Aramak Aşktan Öldürür Bizi

Kargo – Sınırlarda Yaşa Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz