Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Mayıs 2019

Kaan Oğuz - Seni Çok Seviyorum Şarkı Sözleri

Kaan Oğuz – Seni Çok Seviyorum Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Kaan Oğuz‘un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Mızrap Tele Değince Vol.5” albümünde yer alan “Seni Çok Seviyorum” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Seni Çok Seviyorum tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Kaan Oğuz – Seni Çok Seviyorum şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Kaan Oğuz – Seni Çok Seviyorum şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Kaan Oğuz – Seni Çok Seviyorum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Kaan Oğuz – Seni Çok Seviyorum Şarkı Sözleri

Birden Girdin Hayatıma
Can Katın Bu Canıma
Öyle Vurgunum Ki Sana
Seni Çok Seviyorum

Öyle Güzel Gözlerin Var
Bakışların Can Yakar
Sevdan Bana Hayat Katar
Seni Çok Seviyorum

Şiirler Sözler Yazdıran
Beni Kendine Bağlayan
Sen Olmazsan Yaşayamam
Seni Çok Seviyorum

Öyle Güzel Gözlerin Var
Sevdan Bana Hayat Katar
Seni Çok Seviyorum

Kaan Oğuz – Seni Çok Seviyorum Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz