Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2018
Beğen 0

İmera Emri Olur Şarkı Sözleri

Türkiyenin en kaliteli şarkı sözleri sitesinden merhabaler… İmera Emri Olur Şarkı Sözleri sizler için burada. Şarkı 3 Ocak 2016 tarihinde dijital platform Youtube de grubun kendi kanalı İMERA’da takipçileriyle buluştu.

İmera Emri Olur Şarkı Sözleri; Şarkının Söz Müzik Mustafa Cihat, Kameramanlığı ise Atilla Kaan Taşkın yapmıştır. Karadeniz müziğinin bizdeki yeri her zaman farklı olmuştur. Yörenin güzel şivesi bizi bizden alır. İmera Grubuda Trabzon müziğini daha geniş kitlelere güzel yorumlarıyla giderek iyiden iyiye duyurdu. Grubun şarkıları kendi kanallarında tıklanma rekorları kırıyor ve kırmaya devam edecek. Rakamlara baktığınızda rakiplerini geride bıraktığını sizde göreceksiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
İmera Emri Olur Şarkı Sözleri Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın =)

İmera Emri Olur Şarkısı Sözleri

Taş Bassın Yerime Dedi, Gönlüne… Gönlüne..
(2x)
Emri Olur Başım Gözüm Üstüne, Üstüne, Üstüne

Aman Aman, Üstüne…
(2x)
Bakmasın Demiş Bir Daha Yüzüme.. Yüzüme…
(2x)
Emri Olur Inansın Bu Sözüme.. Sözüme.. Sözüme
Aman Aman, Sözüme…
(2x)
Almasın Demiş Adımı Diline, Diline…
(2x)
Vay Ben Ölem , Atın Toprak Üstüme… Üstüme… Üstüme
Aman Aman, Üstüme…

İmera Emri Olur Şarkısı Dinle

İmera Grubu

Sitemizde sanatçıya ait toplam 5 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz