Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2018
Beğen 0

Hande Yener - Bir şey Var Şarkı Sözleri

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar

Hande Yener – Bir şey Var Şarkı Sözleri…

Bir şey Var, Türk şarkıcı Hande Yener’in onuncu stüdyo albümü Kraliçe içerisinden bir şarkıdır.

Albüm 12 Aralık 2012’de Poll Production tarafından yayımlandı. Pop müzik tarzında olan albüm, sanatçının 2011 çıkışlı Teşekkürler adlı stüdyo albümünün ardından yayımladığı ilk stüdyo albümüdür. Albümdeki şarkıların tamamı Sinan Akçıl tarafından yazılmış olup bu özelliği taşıyan üçüncü ve son Hande Yener albümüdür. Albümün yapımcılığını Polat Yağcı ile Akçıl üstlenmiştir.

Bir giriş konuşması, sekiz şarkı ve üç remiksten oluşan Kraliçe’nin Hande Yener’e göre en önemli özelliği, kendisinin o güne kadar yaptığı tüm müzikal tarzları barındırması oldu. Albüm adının başta Hasta olarak konulması düşünülse de, Akçıl’ın son anda “Kraliçe” şarkısını ortaya çıkarmasıyla bu adda karar kılındı. Albümün adı ve yayımlanma tarihi, 8 Kasım 2012’de Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda Fenerbahçe ve AEL Limassol takımları arasında oynanan 2012-13 UEFA Avrupa Ligi maçında reklam panoları aracılığıyla duyuruldu. Albümün içeriği ve fotoğrafları, müzik eleştirmenlerinden karışık geri dönüşler aldı. Bazıları şarkılarda Yener’in 2004 çıkışlı Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor ve 2006 çıkışlı Apayrı albümlerinden izlere rastlarken, bazıları ise albüme Kraliçe adının verilmesini ve Yener’in bu unvan ile anılmasını eleştirdi. Albümün çıkış şarkısı “Hasta” 6 Aralık 2012’de yayımlandı ve Türkiye resmî listesinde iki numaraya kadar ilerledi. Albümün ikinci ve son klibi “Bir Bela” şarkısına çekildi.

Türkiye’de D&R tarafından derlenen çok satan albümler listesinde 3 numaraya kadar yükselen, 2012 yılı sonuna kadar 79 bin kopya satan ve Mimar Sinan Üniversitesi Ödülleri’nde Yılın En İyi Albümü, Siyaset Dergisi Ödülleri’nde Yılın Albümü kategorilerinde ödül alan Kraliçe’nin tanıtımları Yener’in babası Erol Özyener’in 30 Aralık 2012’deki vefatı nedeniyle kesintiye uğradı. Şarkıcı, babasının vefatı sebebiyle yaklaşık iki ay boyunca herhangi bir yerde sahne almadı. 27 Mayıs 2013’te Kraliçe, “Ya Ya Ya Ya” şarkısı ve remiksleriyle birlikte iki disk hâlinde Kraliçe + Ya Ya Ya Ya adıyla tekrar satışa sunuldu.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener‘in şarkısı Bir şey Var‘ın sözleri Sinan Akçıl’a aittir.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Bir şey Var Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şâyendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Bir şey Var Şarkı Sözleri

Hiç Sanmıyorum Artık Çok Zor Toparlanır
Boş Dönmüyorum Tatil Bana Yararlıdır
Aşk Senden Önce Senden Sonra Diye Ayrılır
Evet, Acı Ama Söylemenin Tam Zamanıdır

Beni Senden Soğutan Bir Şey Var
Ne Güzel Bu En Son Olanlar
Üzgünüm Onunla Çok Mutluyum
Şimdi Sana Batan Bir Şey Var
Galiba Onunla Hep Mutluyum
Burada Sana Batan Bir Şey Var

Hiç Durmuyorum Bu Enerji Devamlidir
Aliş Karanliğa Güneş Sana Zararlidir
Aşk Senden Önce Senden Sonra Diye Ayrilir
Evet, Aci Ama Söylemenin Tam Zamanidir

Beni Senden Soğutan Bir Şey Var
Ne Güzel Bu En Son Olanlar
Üzgünüm Onunla Çok Mutluyum
Şimdi Sana Batan Bir Şey Var
Galiba Onunla Hep Mutluyum
Burada Sana Batan Bir Şey Var

Hande Yener – Bir şey Var Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz