Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ağustos 2019

Hande Yener - Aşkın Ateşi Şarkı Sözleri

Hande Yener – Aşkın Ateşi Şarkı Sözleri…

Aşkın Ateşi“, Hande Yener’in dördüncü stüdyo albümü Apayrı’dan (2006) bir şarkıdır. Mete Özgencil tarafından yazılıp bestelenmiştir. Düzenlemesi Erdem Kınay’a aittir. Prodüktörlüğü Yener tarafından yapılmıştır. Klibi, albümünün ikinci klibidir ve Luca Tommassini yönetmenliğinde İtalya’da çekilmiştir. “Aşkın Ateşi”, müzik eleştirmenlerinden farklı tepkiler almıştır. Bazı eleştirmenler, şarkının yalnızca nakaratının melodik yönünün akıllarda kalacağını ifade ederken, bazıları ise ilk dinleyişte eşlik edilmeye başlanacak bir şarkı olduğunu ifade etmiştir. Apayrı albümünün yayınlanması ile ilk kez dinlenebilen şarkı, Billboard tarafından hazırlanan Türkçe Top 20 listesinde 1 numaraya ulaştı ve Euro Airplay Top 100 listesinin 84 numarasına kadar yükseldi. 2007 yılında düzenlenen Powertürk Müzik Ödülleri’nde, En İyi Şarkı kategorisinde aday olarak gösterildi.

Harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Hande Yener, “Aşkın Ateşi‘n” Söz yazarlığını Mete Özgencil yapmıştır.

Hande Yener – Aşkın Ateşi şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu. imzası taşıyor.

Yine radyo ve müzik kanallarında oldukça karşımıza çıkacak olan Hande Yener müzik listelerinde zirveye oynayacaktır.

Hande Yener – Aşkın Ateşi Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Hande Yener – Aşkın Ateşi Şarkı Sözleri

Fener Alayı Gibi Şu Mübarek
Aşk Dünyamız Duman Altı
Yanan Yanana Ama Düşen Yok
İki Lafın Arası Aşk Acısı
Yazın Çıkan Orman Yangını Gibi
Yazın Yanmadığı Çok Belli
Kundaktan Cıkan Her Cocuğa
Sen Öğrettin Ah Aşk Ateşi
Aşkın Ateşi Yakarmış Ateşi
Duydunuzmu Aşkin Ateşini
Hangi Ateşte Yanmayi Dilerdin
Içmeyene Söyle Ne Denirmi?

Hande Yener – Aşkın Ateşi Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 3,00. Bu Şarkıyı Oylar mısınız?
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz