Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2019

Halil Sezai - Gece Şarkı Sözleri

Halil Sezai – Gece Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Halil Sezai – Gece, 21 Ocak 2015 tarihinden itibaren DokuzSekiz Müzik kanalında yayına girdi.

Halil Sezai, üçüncü solo albümünün kayıtlarını tamamladı. Sanatçı bu albümde daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir repertuar hazırladı.

Aşık Sümmani, Ahmet Kaya, Cemal Safi, Ergin Ergün Keleş, Ferdi Tayfur, Feridun Hürel, Onno Tunç , Onur Akın, Selçuk Tekay, Selda Bağcan, Sezen Aksu, Sezgin Büyük, Ümit Yaşar Oğuzcan, Yavuz Top gibi usta isimlerin unutulmaz şarkılarını farklı ve kendine özgü yorumu ile yeniden müzikseverlerle buluşturacak.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak slow müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Halil Sezai  yeni şarkısı Gece‘nin söz & müzik Feridun Hünel’e aittir. Slow şarkının düzenleme koltuğuna Ekin Eti oturdu.

Müzik dünyasında yerini alan Halil Sezai‘nin Gece, bir anda müzik camiasında tepkileri üzerine çekerek, müzik listelerine yerini alarak duygusal müziğe dair ezberleri bozdu.

Halil Sezai – Gece şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Kalitesi ve güzel yorumuyla dinleyiciyi kendine hayran bırakan Halil Sezai – Gece şarkısında da bizleri şaşırtmadı.

Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir hayranının yorumu: Bu adamdan önce nasıl uzaklara dalıyormuşuz hayret! Altyapı tarzı hepsi çok iyi. İlk başlarda sevmiyordum ama bu albümle kendini kanıtladı bence.

Halil Sezai – Gece Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Halil Sezai – Gece Şarkı Sözleri

Gece, Sessiz, Nefessiz
Gece, Sensiz, Çaresiz
Gece, Korkunç, Karanlık, Karanlık
Gün Ağarmadan Gel

Gece, Yalnız, Huzursuz
Gece, Uzun, Uykusuz
Gece, Korkunç, Karanlık, Karanlık
Gün Ağarmadan Gel

Gene, Sessiz, Usulca, Güneş Doğmadan Gel
Gene, Sessiz Yavaşça, Uyandirmadan Gel

Gece, Pişman, Ağliyor
Gece, Düşman Geliyor
Gece, Korkunç, Karanlik, Karanlik
Gün Ağarmadan Gel

Gece, Ruhum Aciyor
Gece, Sancim Artiyor
Gece, Korkunç, Karanlik, Karanlik
Gün Ağarmadan Gel

Halil Sezai – Gece Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz