Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Nisan 2019

Halil Sezai Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri

Halil Sezai Duyanlara Duymayanlara Şarkı Sözleri ve yorumları takdirinizde… İsyan şarkısıyla gönüllerde taht kuran Halil Sezai “Ervah-ı Ezel” Albümünün içerisinde yer alan “Duyanlara Duymayanlara” isimli şarkısı 21 Ocak 2015 tarihinde “Sekiz Dokuz” etiketiyle video klibsiz müzik hayranlaranın takdirine sunuldu.

“Duyanlara Duymayalara” isimli parçayı daha öncede Arabesk müziğin duayelerinden Cengiz Kurtoğlu yorumlamıştı. Yeniden yorumlanan parçanın söz ve müziği, Sezgin Büyüğe aittir. Son zamanlarda arabesk tarzda şarkıları yorumlamasıyla yükselişe geçen Halil Sezai usta isimlerin eserlerini yeniden yorumlayarak yakaladığı trendi koruma hedefinde gözüküyor. Biz sevenlerinin Halil Sezai‘nin sanatçıklıkta olduğu gibi diğer bir uzmanlık alanı olan oyuncululukta da başarılarının devam ettirmesini ümit ediyor ve bekliyoruz.
Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Halil Sezai Paracıklıoğlu

Sitemizde sanatçıya ait toplam 40 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz