Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Kasım 2019

Gülben Ergen - Devamı Var Şarkı Sözleri

Gülben Ergen – Devamı Var Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gülben Ergen‘nin, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Devamı Var adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Devamı Var tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Gülben Ergen – Devamı Var şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Gülben Ergen – Devamı Var şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Gülben Ergen – Devamı Var Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gülben Ergen – Devamı Var Şarkı Sözleri

Yazık Günah
Kaç Gündür Dargınız
Devamı Var
Bitmedi Aşkımız
Hesabı Var Kaybolan Günlerin
Onu Da Sen Ödersin
Selamı Var
Ağlayan Gözlerin
Ahı Var Boş Kalan Ellerin
Hasretim Esaretim Benim
Onu Da Ben Çekerim
Dön Sen Bence
Yol Yakınken
Bir Bilet Al Son Seferden
Barişalim Seninle

Gülben Ergen – Devamı Var Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

instagram web viewer instagram profile