Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2018
Beğen 1

Gökhan Türkmen - Öyle Güzel Ki Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gökhan Türkmen – Öyle Güzel Ki Şarkı Sözleri

Gökhan Türkmen, çıkardığı  Sessiz isimli yepyeni albümünün çıkış şarkısı ” Öyle Güzel Ki ” nin video klibi için kamera karşısına geçti. Gökhan Türkmen’in Öyle Güzel Ki  “Sessiz” GTR Müzik kanalında yayına girdi.

Gökhan Türkmen, Öyle Güzel Ki‘nin klibinde bundan önceki birçok klibinin de yönetmenliğini üstlenen Murat Joker ile çalıştı. Kilyos sahili ve Ümraniye Platoları’nda iki günde kalabalık bir ekip ile çekimleri tamamlanan klipte, Gökhan Türkmen’e Güneş Arık eşlik etti.

Klibin sürprizi Emre Kınay…!

Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Atıl Aksoy’a ait olan Öyle Güzel Ki şarkısının klibinde rol alan isimlerden biri de ünlü oyuncu Emre Kınay oldu. Emre Kınay klipte, duygusal bir aşk şarkısı olan Öyle Güzel Ki‘nin oluşum hikayesini kaleme alan yazar olarak karşımıza çıkıyor

Gökhan Türkmen – Öyle Güzel Ki şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Öyle Güzel Ki” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Gökhan Türkmen – Öyle Güzel Ki Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Bir hayranın yorumu; Bir tane yanlış hareketin olsun be adam, çok büyüksün. (5M’de görüşürüz.)

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gökhan Türkmen – Öyle Güzel Ki Şarkı Sözleri

Denizin ortasında kalabilirdim
Mavisini yüzünden çalabilirdim,
Durmadan sana karışır, dağılırdım…
Yaptım, öyle güzel yaptım ki…

Şikayetim mi var sanıyorsun?
Aşık olmak mı sanıyorsun?
Ne olduğunu bulabiliyor musun?
Ben bulamadım, öyle güzel ki…

Işığın üstüne senin karanlığın mı?
Avucumun Içine senin kokun mu?
Hücrelerin böyle bir adama mı?
Korkuların sevdama mı yakışır?

Gökhan Türkmen – Öyle Güzel Ki Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz