Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2018
Beğen 1

Gökhan Akar - Felsefe Şarkı Sözleri

Gökhan Akar – Felsefe Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Gökhan Akar’ın,  yayınlanan “Felsefe isimli çalışması, video klibiyle hayranlarıyla buluştu.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Gökhan Akar  yeni şarkısı Aşktan Ötesi söz ve müziği sanatçının kendisine, düzenlemesi ise Mert Ali İçelliye aittir.

Gökhan Akar – Felsefe Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurmayı amaçlıyor.

Gökhan Akar – Felsefe şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır. Türkiye müzik sektöründe bende varım diyen Akarın yeni proje ve şarkılarını heyecanla bekliyoruz Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Gökhan Akar – Felsefe Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Gökhan Akar – Felsefe Şarkı Sözleri

Bu Aralar Bozuk Aralar
Sancılı Ve Derin Yaralar
Böyle Geldi Böyle Gider
Gönül Kaçanı Kovalar

Bir Teselli Beklemiyorum Ama
Arada Bir Nefes Almalı Bazen
Derdi Derde Eklemiyorum Ama
Zoruma Gidiyor Seviliyor Hep Üzen

Unuttum Aşk Denilen Tekerlemeyi
Bıraktım Edebiyat Ezberlemeyi
İçimdeki Yay Kırıldı Çoktan
Terkettim O Asılsız Felsefeyi

Gökhan Akar – Felsefe Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz