Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Ekim 2018
Beğen 0

Erdem Yener - Dünya Şarkı Sözleri

Erdem Yener – Dünya Şarkı Sözleri…

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Erdem Yener‘in, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan “Çıplak” albümünde yer alan ”Dünya” isimli şarkısı, video yayına girdi.

Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ‘ Çıplak ‘ ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.

Erdem YenerÇıplak‘ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni çalışmasını; Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.’ şeklinde özetliyor.
Ozan Tügen’in prodüktörlüğünü üstlendiği 9 şarkıdan oluşan “Çıplak” isimli albümün mix’leri Deniz Doğançay, mastering’leri ise Evren Göknar tarafından yapıldı.
Çıkış parçası olan “Gece”nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener‘in kaleminden dökülmüş…

Berent Baytekin’in yönetmenliği ve Firar Güney Kayran’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen Gece şarkısının klibi; Tuzla, Şile ve Ümraniye Platoları olmak üzere üç ayrı mekanda toplamda iki günde çekildi.

Erdem Yener‘in Avrupa Müzik markası ile çıkardığı alternatif rock öğeler barındıran yepyeni albümü “Çıplak” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.

Erdem Yener – Dünya şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Erdem Yener – Dünya şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Erdem Yener – Dünya Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Erdem Yener – Dünya Şarkı Sözleri

Duyulmayan Seslerimlerimden
Dokunmayan Ellerimden
Seni Görmeyen Gözlerimden Kurtulmayı İstediğim Bir Yerdeyim
Tekrar Sevişmeyi Düşlediğim
Yaşamayı Çok Özlediğim
Uzaklardan Gördüğüm Lanet Şehirlerin O Kokan Havasıyla Ahh O Dünya
Şimdi Burada Yalnızlığımla Aptal Bir Kutuda
Git Artik Git Yeter Gelme Üstüme
Anlamaz Bilmez Küçük Cahil Genç Ruhum
Bedenimi Birakmiş Hala Huzursuz
Şimdi Pişman Ama Duvara Vuracak Bir Kafam Yok
Artik Tüm Renkler Kirilgan Ve Özlediğim
Dünya Umurumda
Dünya Umurumda
Dünya Umurumda
Şu Halime Bak Nerdeyim Ben
Griyle Bezendi Bedenim Birden
Susun Artik Yeter Kesin Uğultuyu
Yeterince Ölüyüm Ben Zaten
Bir Hata Yaptim Ki Dönüşü Yok
Şimdi Tek Başima Sonsuzluğa Yeniliyorum
Dünya Umurumda
Dünya Umurumda
Dünya Umurumda
Dünya Umurumda
Dünya Umurumda

Erdem Yener – Dünya Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz