Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Mayıs 2019

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözleri

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Türk pop-rock müziğin sevilen ve güçlü ismi Emre Aydın “Beni Biraz Böyle Hatırla” Şarkı Sözleri şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçti.

Emre Aydın’ın, Vevo etiketiyle yayınlanan “Afili Yalnızlık” isimli albümünün içinde yer alan “Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı, video klibiyle netd’de yayında. Şarkının Müzik: Nikos Papadopoulos, Söz Emre Aydın’a aittir.

Beni Biraz Böyle Hatırla, Emre Aydın’ın ikinci teklisi. Mart 2012’de Doğan Müzik Yapım etiketiyle çıkan tekli, iki şarkıdan oluşmaktadır.”Beni Biraz Böyle Hatırla” adlı şarkı da 4,5 milyonu aşkın dinlenme rakamı yakalamıştır.

Şehrin ve insanın yalnızlığının tema alındığı, tamamı İstanbul ve Prag’da, 3 günde çekilen klibin prodüksiyonunu 565 Yapım üstlendi. Klip İstanbul ve Prag sokaklarında çekilmiş sayısız şehir manzarası ve detayı içeriyor. Kış aylarında yeni albümünü çıkarmayı planlayan sanatçının, sonbahar, insan ve yalnızlık temalı, yönetmenliğini de kendisinin yaptığı yeni klibi çok konuşulacağa benziyor.

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinleterek verilen emeğe katkıda bulunun.

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözleri

Dağılmış eşyalar dört bir yana
Sessizliğimiz uykusuzluktan değil
Toplasan iki kişi eder miyiz hala?
Beni biraz böyle hatırla
Biliyorum birkaç kere açılmaz hiçbir bavul
Biliyorum çalışmaz saatler geri
Bu ev, ev değil artık
Biliyorum çok üzgünüm
Karşımdasın ama bak yoksun burada
Hatırla
Kaybettiğin her şey gibi
Bir yabancı, bir korkak belki
Böyle hatırla
Sarılıp kendine sıkıca
“Bu hayat benim değil” de
Beni biraz da böyle hatırla

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz