Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ekim 2019
Beğen 202

Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama Sözleri (ft. Aleyna Tilki)

Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama Sözleri Gökhan Şahin tarafından yazılmış, Bestesi ve Aranjesi Emrah Karaduman iken Aleyna Tilki‘nin seslendirdiği Cevapsız Çınlama‘nın yönetmenliğini ise Serdar Börcan Yapmıştır. İlk kez yetenek sizsiniz programında tanıdığımız Aleyna Tilki, başarılı besteci Emrah Karaduman‘ın tekli çalışması “Cevapsız Çınlama” sözleri ile son günlerde listeleri alt üst etti.

Emrah Karaduman hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Cevapsız Çınlama şarkısını Aleyna Tilki seslendiriyor. Emrah Karaduman, Aleyna Tilki tarafından okunan Cevapsız Çınlama Sözleri gibi bir çok başarılı şarkının bestesini yaptı. Cevapsız Çınlama tanıtım videosunun 250 binden fazla dinlendiğini ve şarkının yayınlandığı 19 ağustos tarihinden itibaren 2 haftada sadece Youtube kanalında 8 milyondan fazla dinlendiğini düşünürsek şarkının bu yıl 30 milyonu geçeceğini ön görebiliriz. Aleyla Tilki ft. Emrah Karaduman Cevapsız çınlama sözleri ve videosunu sizler için paylaşıyoruz.

Cevapsız çınlama şarkı sözleri çıkış tarihinden 2 hafta gibi bir süre geçmesine rağmen hala şarkı sözleri çok popüler. Youtube üzerinden şuan 60 milyon izlenme rakamını geçmiş bulunuyor.

19 ağustos tarihinde Dmc etiketi ile yayınlanan ve netd aracılığı ile youtube kanalına yüklenen Emrah Karaduman (feat. Aleyna Tilki) “Cevapsız çınlama” isimli şarkının videosu. Cevapsiz cinlama sozleri, Aleyna Tiki ve Emrah Karaduman Cevapsız çınlama videosu hakkındaki fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Cevapsız Çınlama Şarkı Sözleri

Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır.
Hemen geçmez öyle vicdanın izi,
Aklımda ne varsa, dilimde hepsi
Sağduyum herkesten önce arazi…

 

Kulağımda sayısız cevapsız çınlama
Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor.
Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı.
Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor…

 

Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı?
Yaptığıyla söylediği nedense farklı.
Mazlumun ahı aheste aheste alınır.
Bırakın kazandım zannetsin zavallı.

Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Emrah Karaduman

Sitemizde sanatçıya ait toplam 2 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz