Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2018
Beğen 0

Candan Erçetin Herkes Gibisin Şarkı Sözleri

Candan Erçetin Herkes Gibisin Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Her döneme şarkıları ile damgasını vuran Candan Erçetin, DMC etiketiyle yayınlamış olduğu “Milyonlarca Kuştuk” albümünde yer alan “Herkes Gibisin” şarkısının klip çekimleri için yine kamera karşısına geçti.

Albüme adını veren ve ilk video klip olan “Milyonlarca Kuştuk” şarkısı, Zümrüd-ü Anka efsanesini konu alarak insan ruhunun dünyevi tuzaklara düşüp yolunu kaybetmesini anlatır. Müzik yorumcu ve eleştirmenleri ise albüme genel anlamda olumlu eleştiriler sundular.

Candan Erçetin, “Milyonlarca Kuştuk” albümünün tanıtımını, Taksim Gezi Parkı protestolarına denk gelmesi sebebiyle erteledi. Albümün ilk klibi “Milyonlarca Kuştuk” şarkısına çekildi. İstanbul’daki Maçka Demokrasi Parkı’nda gerçekleşen çekimlerde şarkıcıya Sait Çiftçi İlkokulu ve Minik Yıldızlar Anaokulu öğrencilerinden 80 çocuk eşlik etti. Dokuz saatte tamamlanan çekimlerin yönetmenliğini, albümün görsel yönetmenliğini de üstlenen Bozkurt Bayer yaptı.

Candan Erçetin’in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Milyonlarca Kuştuk ” albümünde yer alan “Herkes Gibisin” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayına girdi. Şarkının Söz: Nazım Hikmet’e, Bestesi: Candan Erçetin’e aittir.

Candan Erçetin Herkes Gibisin Şarkı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Candan Erçetin Herkes Gibisin Şarkı, şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Candan Erçetin Herkes Gibisin Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin Herkes Gibisin Şarkı Sözleri

Ah aman aman aman
Yazık olmuş senin uğruna
Döktüğüm gözyaşına
Değmezmiş geceler boyu
Hasretinle yandığıma
Uzaktan bakıp bakıp
Yanındakileri kıskandığıma

Bileydim bir gün gelecek
Sarkisozleri.biz.tr
Sende sevdiğim her şey değişecek
Kor gibi yanan yüreğim sönecek
Bu gönül senden de vazgeçecek

Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor
Onlardan kalbime sevda geçmiyor
Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
Çünkü bence şimdi herkes gibisin

Yolunu beklerken daha dün gece
Kaçıyorum bugün senden gizlice
Kalbime baktım da işte iyice
Anladım ki sen de herkes gibisin

Büsbütün unuttum seni eminim
Maziye karıştı şimdi yeminim
Kalbimde senin için yok bile kinim
Bence sen de şimdi herkes gibisin

Candan Erçetin Herkes Gibisin Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz