Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Haziran 2019

Bahadır Sağlam - Bahçada Yeşil Çınar Şarkı Sözleri

Bahadır Sağlam – Bahçada Yeşil Çınar Şarkı Sözleri…

Bahadır Sağlam’ın, Seyhan Müzik Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan “Bahçada Yeşil Çınar ” isimli şarkısı, video klibiyle yayında.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Bahçada Yeşil Çınar  tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Bahadır Sağlam – Bahçada Yeşil Çınar şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Bahadır Sağlam – Bahçada Yeşil Çınar şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Bahadır Sağlam – Bahçada Yeşil Çınar Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Bahadır Sağlam – Bahçada Yeşil Çınar Şarkı Sözleri

Bahçada Yeşil Çınar
Boyu Boyuma Uyar
Ben Seni Gizli Sevdim
Bilmedim Alem Duyar
Aman Gülüm Nanay
Top Kaküllüm Nanay
Nanay Kibar Yarim Naynana Naynana
Bahçalarda Gül Vari
Var Git Ellerin Yari
Sen Bana Yar Olmazsın
Yüzüme Gülme Bari
Aman Gülüm Nanay
Top Kaküllüm Nanay
Nanay Kibar Yarim Naynana Naynana

Bahadır Sağlam – Bahçada Yeşil Çınar Dinle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Yıldızlara Tıklayarak Şarkıyı Oylayabilirsiniz)
Loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz