Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Eylül 2018
Beğen 0

Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal mıyım Şarkı Sözleri

Nil Karaibrahimgil – Ben Aptal mıyım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Ben Aptal mıyım şarkısı Nil Karaibrahimgil’in İkinci stüdyo albümünde yer alan Nil Fm içerisinde yer alan parçalardan biridir.

Şarkının, Sözleri ve bestesi Nil Karaibrahimgil imzası taşıyor.  ( Ben Aptal Mıyım? Müzik: Ozan Çolakoğlu ) Albüm fotoğraflarını Nihat Odabaşı çekmiştir. Albüm yıl sonunda 149.000 satış grafiğine ulaşmıştır.

Nil Karaibrahimgil – Ben Aptal mıyım Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Nil Karaibrahimgil – Ben Aptal mıyım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Nil Karaibrahimgil – Ben Aptal mıyım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir Nil takipkiçisinden; Küçüktüm, 11 yaşında Kral tv de bu şarkı çıksın diye beklerdim, çıktığında ise animasyonu hayranlıkla seyrederdim ve her seferinde ne kadar Nil’e benzemiş diye şaşardım. Masum günler.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Nil Karaibrahimgil – Ben Aptal mıyım Şarkı Sözleri

Yemem ben artık bunları
Tersyüz ettim hayatımı

Dedim yak lambalarını
Oyna sende zarlarını
Bırak başkalarını
Ben aptal mıyım?

İşime gelmeyince hep
Hayatın kendisi sebep
Sen onca fırsatı tep
Ben aptal mıyım?

Aşkın şudur sözlük anlamı:
Arıyorsun sen belanı

Ben miyim hapse tıktığım
Neden suçlu kılıklıyım
Söyle gardiyanım
Çok yatar mıyım?
Ben aptal mıyım?

Niye sordum soruları
Biliyordum cevapları

Gel her gün aynı şeyi yap
Git her gün aynı yola sap
Sonra gelince hesap
Ben manyak mıyım?

Unuttum mu ben kendimi
Kuruttum mu günlerimi
Biriktirdim dünleri
Ben aptal mıyım?

Nil Karaibrahimgil – Ben Aptal mıyım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz