Şarkı Sözleri
Zakkum Dile Kolay Kalbe Değil Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Zakkum Dile Kolay Kalbe Değil Şarkı Sözleri

Zakkum Dile Kolay Kalbe Değil Şarkı Sözleri, siz değerli müzikseverlerle… Zakkum‘un DMC etiketiyle yayınlanan “Bir Gece Yarası” albümünde yer alan “Dile Kolay Kalbe Değil” isimli parçası, video klibiyle netd’de yayına girdi. Zakkum albümünde; tüm sözler Cem Senyücel’e, tüm müzikler ise Yusuf Demirkol’a aittir. Albümün ilk video klibi ise, albümle aynı ismi taşıyan “Her Gün Sonbahar” isimli şarkıya çekildi.

Dile Kolay Kalbe Değil şarkısı, yayın gününden itibaren üst sıralara tırmanmak konusunda hiç zorlanmadı. Her parçada olduğu gibi bu parçada da dinleyicilerinin hislerine tercüman oldu. Zakkum müzik grubu bu yönüyle her geçen gün dinleyici kitlesini arttırıyor.

Bu tarz parçların bir özelliğide piyasaya ilk çıktığı günden sonraki yıllara kadar hiç eskimemesi. Şarkının sözleri dinlendiğinde siz değerli dinleyiciler hak vereceksiniz.! Zakkum müzik grubundan bu performansını devam ettirmesini bekliyoruz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz.

 

Dile Kolay Kalbe Değil Şarkı Sözleri

Yılların Kaleminden Çizgiler Var
Yüzünde ismin Okunuyor Çizgiler Birleşince
Yılların Kaleminden Çizgiler Var
Yüzünde ismin Okunuyor Çizgiler Birleşince
Omuzuma Yıllar Ağır Gelir
Dile Kolay Kalbe Değil
Olurda Döneceksen Eğer
Her Zaman Acımın Üstünde
Yerin Var, Yerin Var
Omuzuma Yıllar Ağır Gelir
Dile Kolay Kalbe Değil
Olurda Döneceksen Eğer
Her Zaman Acımın Üstünde Yerin Var,
Yerin Var

Dile Kolay Kalbe Değil Şarkı Dinle

Zakkum

Sitemizde sanatçıya ait toplam 3 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz