Şarkı Sözleri
Yonca Lodi - Gözlerinin Hapsindeyim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Yonca Lodi - Gözlerinin Hapsindeyim Şarkı Sözleri

Yonca Lodi – Gözlerinin Hapsindeyim Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Yonca Lodi‘nin, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Gözlerinin Hapsindeyim adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Gözlerinin Hapsindeyim tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Yonca Lodi – Gözlerinin Hapsindeyim şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Yonca Lodi – Gözlerinin Hapsindeyim şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Yonca Lodi – Gözlerinin Hapsindeyim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Yonca Lodi – Gözlerinin Hapsindeyim Şarkı Sözleri

Kaç Yıldır Hasretinle Alevlenirken Düşünceler
Kaç Gündür Hasretinle Alevlenirken Düşünceler

Ben Çılgın Ben Yine Gözlerinin Hapsindeyim
Ellerim Yüzümde Susmuş Dudaklarım

İsyanlarda Gönlüm
Zaman Gardiyandır

Aaah Ben Yine Gözlerinin Hapsindeyim
Aman Vermez Hasretin Ayy Ayy Ayyy

Ayy Lala Lalayyy
Içimde Martilar
Sen Gözyaşlarimdasin

Yonca Lodi – Gözlerinin Hapsindeyim Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz