Şarkı Sözleri
Tuğba Ekinci Para Babası Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Tuğba Ekinci Para Babası Şarkı Sözleri

Tuğba Ekinci Para Babası Şarkı Sözleri yayında… Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar… Tuğba Ekinci Para Babası Şarkı Sözleri siz değerli takipçilerimizle. Tuğba Ekinci’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Para Babası” isimli tekli çalışması, 5 Eylül 2016 tarihinden itibaren video klibiyle netd’de paylaşıma girdi.

Tuğba Ekinci Para Babası Şarkı Sözleri, söz & müzik Denir Erten imzası taşıyor. O şimdi Akser şarkısıyla hayatımıza giren güzel sanatçı Tuğba Ekinci yeni şarkısı Para Babası ile hayranları karşısına çıktı. Gerek magazin hayatı gerekse çekiciliği ile gençlerin hayallerini süsleyen sanatçı bu şarkısında da ilk şarkısında olduğu gibi iyi bit çıkış yapacağa benziyor. Eylül ayının başlarında  yayınlanan şarkı 1 milyon rakamına çok kolay ulaşmış gözüküyor. Bu da şarkının hayranlarından tam not aldığını gösteriyor. Aynı zamanda önümüzdeki yazın hit şarkılarından olması kaçınılmaz gibi. Sizleri yormamak adına parçanın videosunu aşağıda paylaşıyoruz. Herkese iyi okuma, keyifli dinlemeler diliyoruz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Tuğba Ekinci Para Babası Şarkı Sözleri

Hiç güvenme gençliğine, güzelliğine
Sana zaman tutan kader İyiliğine
Kaybedersin sonunda kibrine düşüp,
Sadece senin sandığın özelliğine…

Şeytana günah sattım,
Kader sayfamı yırtıp attım.
Dönüp bakmadan bir an geriye,
Ne muhteşem gemiler yaktım.

İç iç acıları geçer yarası
Sana bana vurana hep o yüz karası
Zalim ya bol olur pulu parası
Bu dünya sevgi ah şefkat fukarası

Baba baba baba baba parası
Kiminin yasası kiminin hırsı ?
Sat satıcıları varsa
Bu dünya sevgi aşk şevkat fukarası…

Tuğba Ekinci Para Babası Dinle

Tuğba Ekinci

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz