Şarkı Sözleri
Toygar Işıklı - Korkuyorum Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Toygar Işıklı - Korkuyorum Şarkı Sözleri

Toygar Işıklı – Korkuyorum Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Toygar Işıklı’nın, Poll Production etiketiyle yayınlanan Hayat Gibi  ikinci solo albümündeki Korkuyorum şarkısı yayında.

Yaklaşık bir buçuk senelik bir çalışmanın ürünü olan albümde sanatçı, on iki yeni şarkıdan oluşan bir repertuarı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Bu albümde insan olarak her birimizin yaşarken hem içine attığı hem de içinde saklı tutamayıp haykırdığı duygular var. Samimiyet zengini şarkılar var.

Polat Yağcı’nın yapımcılığını üstlendiği çalışmada Toygar Işıklı, çoğunluklu olarak sözü ve müziği Çağın Bodur’a ait eserleri seslendirdi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerinde ise Hakan Yeşilkaya’nın ismine rastlıyoruz.

Fotoğraf çekimi ve grafik tasarımı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen “Hayat Gibi” bu yılın iz bırakacak albümlerinden biri olmaya şimdiden aday duruyor.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Korkuyorum tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Toygar Işıklı – Korkuyorum şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Toygar Işıklı – Korkuyorum şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Toygar Işıklı – Korkuyorum Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Toygar Işıklı – Korkuyorum Şarkı Sözleri

Uyku Nedir Bilmeyen Ben
Bu Aralar Dertten Midir
Kendimi Yataklara Atıyorum
Ağzımın Tadı Pek Bir Bozuk
Herkes Havalardandır Diyor
Ben Esas Sebebi Çok Iyi Biliyorum
Korkuyorum Cesaretim Kayıp.
Dünya Mı Zor Bünyem Mi Zayıf?
Derdime Suları Katıp Katıp
Içiyorum
Üzülüyorum Kayıplarımı Sayıp
Içinden Aşkları Ayıklayıp
Geriye Hiçbir Şey Kalmadığını Görüyorum
Sanki Hayata Bir Buzlu Camdan Bakıyoruz
Metreyi Kaybetmişiz Dolaylara Çok Sapmışız
Sarf Edilen Güçle Orantılı Büyüyor Içteki Aşk
Biz Çabalamamış Sadece Güç Birliği Yapmışız
Korkuyorum Korkuyorum

Toygar Işıklı – Korkuyorum Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz