Şarkı Sözleri
Toygar Işıklı - Hayat Gibi Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Toygar Işıklı - Hayat Gibi Şarkı Sözleri

Toygar Işıklı – Hayat Gibi Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Toygar Işıklı’nın, Poll Production etiketiyle yayınlanan Hayat Gibi  ikinci solo albümünün çıkış şarkısı yayında.

Yaklaşık bir buçuk senelik bir çalışmanın ürünü olan albümde sanatçı, on iki yeni şarkıdan oluşan bir repertuarı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Bu albümde insan olarak her birimizin yaşarken hem içine attığı hem de içinde saklı tutamayıp haykırdığı duygular var. Samimiyet zengini şarkılar var.

Polat Yağcı’nın yapımcılığını üstlendiği çalışmada Toygar Işıklı, çoğunluklu olarak sözü ve müziği Çağın Bodur’a ait eserleri seslendirdi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerinde ise Hakan Yeşilkaya’nın ismine rastlıyoruz.

Fotoğraf çekimi ve grafik tasarımı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen “Hayat Gibi” bu yılın iz bırakacak albümlerinden biri olmaya şimdiden aday duruyor.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Hayat Gibi tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Toygar Işıklı – Hayat Gibi şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Toygar Işıklı – Hayat Gibi şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Toygar Işıklı – Hayat Gibi Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Toygar Işıklı – Hayat Gibi Şarkı Sözleri

Sanki Elimi Hiç Birakmamişsin Gibi
Yokluğunda Kendi Kendime Inandim Dayandim
Sanki Kötü Sonlu Hiç Hikâye Yokmuş Gibi
Sonumuzun Iyi Biteceğini Varsaydim, Yalandi
Havalar Da Soğuk Gidiyor
Bu Aralar Üşürsün Sen Bilirim
Aman Dikkat Et, Aklina Yazlari Getir
Ne Olur Ara Sira Haberdar Et
Pencerelerde Bekletme
Hayatina Elbet Biri Girecek
Mutlu Ol Onu Ihmal Etme

Acimasizsin Isyankârsin
Vefasizsin Riyakârsin
Hem Günahsiz Hem Günahkârsin
Hayat Gibi

Toygar Işıklı – Hayat Gibi Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz