Şarkı Sözleri
Toygar Işıklı - Çok Geç Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Toygar Işıklı - Çok Geç Şarkı Sözleri

Toygar Işıklı – Çok Geç Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Toygar Işıklı’nın, Poll Production etiketiyle yayınlanan Hayat Gibi  ikinci solo albümündeki Çok Geç şarkısı yayında.

Yaklaşık bir buçuk senelik bir çalışmanın ürünü olan albümde sanatçı, on iki yeni şarkıdan oluşan bir repertuarı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Bu albümde insan olarak her birimizin yaşarken hem içine attığı hem de içinde saklı tutamayıp haykırdığı duygular var. Samimiyet zengini şarkılar var.

Polat Yağcı’nın yapımcılığını üstlendiği çalışmada Toygar Işıklı, çoğunluklu olarak sözü ve müziği Çağın Bodur’a ait eserleri seslendirdi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerinde ise Hakan Yeşilkaya’nın ismine rastlıyoruz.

Fotoğraf çekimi ve grafik tasarımı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen “Hayat Gibi” bu yılın iz bırakacak albümlerinden biri olmaya şimdiden aday duruyor.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Çok Geç tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Toygar Işıklı – Çok Geç şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Toygar Işıklı – Çok Geç şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Toygar Işıklı – Çok Geç Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Toygar Işıklı – Çok Geç Şarkı Sözleri

Uyan Sonsuz Rüyalardan Uyan
Çok Geç Artik
Çok Geç
Dayan Ruhum
Bu Aciya Dayan
Çaresizim
Çok Geç

Bir Günüm Daha Geçer Mi?
Sensiz Darmadağinim,
Yapayalnizim,
Siğindiğim Limandi
Bu Aşk
Nolur Kalbine Bir Bak Ah!
Ben Oradayim.

Beklemekle Dinermi Sizi
Sessizliğinin Yok Mu Ilaci?
Gün Be Gün Kanarken
Aşk Acisi
Savurur Yikar Geçer Zamani.

Uyan Sonsuz Rüyalardan Uyan
Çok Geç Artik
Çok Geç
Dayan Ruhum,
Bu Aciya Dayan
Çaresizim
Çok Geç

Bir Günüm Daha Geçer Mi?
Sensiz Darmadağinim,
Yapayalnizim,
Siğindiğim Limandi
Bu Aşk
Nolur Kalbine Bir Bak Ah!
Ben Oradayim

Toygar Işıklı – Çok Geç Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz