Şarkı Sözleri
Tarkan Kadehinde Zehir Olsa Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Tarkan Kadehinde Zehir Olsa Şarkı Sözleri

Tarkan Kadehinde Zehir Olsa Şarkı Sözleri Hikmet Münir Ebcioğlu’na aitken bestesi ise Erol Sayan (MUZIKOTEK)’ ait olan Ahde vefa albümünden 27 mart tarihinde yayınlanan eski bir şarkı. Tarkan tarafından yorumlanan şarkı sevenlerinin ilgisi hak ediyor diye düşünüyoruz.

 

Şarkı sözleri sitemizde bir çok şarkıcının şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Tarkan Kadehinde Zehir Olsa şarkı sözlerini paylaştığımız sitemizde bir çok Tarkan şarkılarını da bulabilirsiniz. İlk çıktığından itibaren oldukça büyük bir popülarite elde eden Tarkan şarkısı 2016 yılında çıkış yapmıştır.

 

2016 yılında çıkmış bir çok şarkıyı sitemizde arama yaparak kliplerini izleyebilir, dinleyebilir ve sözlerini okuyabilirsiniz. Yorumlarınızda duygularınızdan rahat bir şekilde bahsedebilirsiniz.

 

Tarkan Kadehinde Zehir Olsa Sözleri

Kadehinde zehir olsa,
Ben içerim bana getir.
Dudakların mühür olsa,
Ben açarım bana getir.
 
Ağladığın geceleri,
Kalbindeki acıları,
Çekinmeden bana getir.
Sen tükenme beni bitir.
 
Aşk bağının gülü ol da
Dikenini bana batır.
Bakma canım yandığına
Sorma benim halim nedir?

 
Etiketler: tarkan kadehinde zehir olsa, tarkan kadehinde zehir olsa sözleri, tarkan kadehinde zehir olsa dinle, tarkan kadehinde zehir olsa şarkı sözleri,

 

Tarkan Kadehinde Zehir Olsa Dinle

Tarkan kadehinde zehir olsa şarkı sözü, tarkan kadehinde zehir olsa şarkısı, tarkan 2016 şarkıları, kadehinde zehir olsa dinle youtube, tarkan 2016 dinle, single 2016, yeni şarkısı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz