Şarkı Sözleri
Sinan Akçıl - Başka Şansın Yok Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Sinan Akçıl - Başka Şansın Yok Şarkı Sözleri

Sinan Akçıl – Başka Şansın Yok Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Sinan Akçıl‘ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Başka Şansın Yok” isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd’de hayranlarıyla buluştu.

Sanatçı kısa süre önce çıkardığı harika şarkısı Şarttır Şarttır ile hayranlarından tam not alıp, sosyal medya sitesi Youtube de 52 milyon gibi tıklanma sayısına ulaşmıştı.

Kasım ayının başında hayranlarına bir süpriz daha yapmak isteyen sanatçı Başka Şansın Yok isimli şarkısının Teaser’ini yayınladı. Önümüzdeki günler bu şarkının nasıl bir ivme yakalayacağını hep birlikte göreceğiz.

Teaser‘i yayınlanan şarkının şiirle başlaması ve son sahnesinde sahilden bir kesit gösterilmesi şarkının slow mu yoksa hareketli mi olacağı konusunda kafaları karıştırdı. Ayrıca şarkının ilk görücüsü Mustafa Ceceli ve arkadaşları olmuştu.

Müzik dünyasında henüz Teaser’i yayınlanan Sinan Akçıl – Başka Şansın Yok, bir anda müzik camiasında tepkileri üzerine çekeğe benziyor.

Sinan Akçıl – Başka Şansın Yok şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Sinan Akçıl – Başka Şansın Yok Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Sinan Akçıl – Başka Şansın Yok Şarkı Sözleri

Başka Şansın Yok

Büyüdü Bir Çok,

Kalbe Bir Şans Ver

Bunu Çok Seveceğiz

Bir Hayalim Yok Senden Ayrı

Korkma! Biz Zaten Beraber Öleceğiz.

Söz Sana…

Sinan Akçıl – Başka Şansın Yok Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz