Şarkı Sözleri
Sıla Ziyan Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Sıla Ziyan Şarkı Sözleri

Sitemizin politikası, en kısa sürede en güncel şarkıları sizlerle buluşturmaktatır. En sevilen isimlerden biri olan Sıla Ziyan sözlerini biz çok sevdik. İlk çıktığından itibaren oldukça büyük bir popülarite elde eden Sıla şarkısı 2016 yılında çıkış yapmıştır. Ziyan şarkısını beğendiyseniz bu tarz şarkılar için arama yapabilmeniz mümkün. Bu güzel şarkıyı o güzel yorumlarınızla süsleyin lütfen.

Sıla Ziyan Dinle

sıla ziyan şarkı sözleri
sıla ziyan şarkı sözleri

Sıla Ziyan Sözleri

Bu arada hatırlatalım ziyan şarkısı, mürekkep albümü şarkılarından biridir. Yılların sanatçısı sıla bu konuda bize garanti veriyor ki mürekkep albümünün gelmiş geçmiş en iyi şarkısı olduğu iddia ediliyor. Yakında çıkacak ve hemen burada göreceksiniz..

Google Aramaları: sıla ziyan, sıla ziyan sözleri, sıla ziyan dinle, sıla ziyan şarkı sözleri, sıla ziyan şarkı sözü, sıla ziyan şarkısı, sıla 2016 şarkıları, ziyan dinle youtube, sıla 2016 dinle

Yorumlar

  1. Adsız dedi ki:

    nerde

  2. Admin dedi ki:

    Şarkı bildiğiniz gibi 2016 albümü dahilinde çıkacaktır. Çıkış parçasının Mürekkep yada Afitap olmasını bekliyoruz. Şarkı yayınlanır yayınlanmaz burada sözleriyle birlikte bulabilirsiniz. Takipte kalın, teşekkürler.

Yorum Yaz