Şarkı Sözleri
Sıla 2016 Mürekkep Albümü - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 3

Sıla 2016 Mürekkep Albümü

Merhaba sevgili sozleridinle.net severleri, biliyorsunuz sıla son dönemlerde sıkça duymasakta kendisini bir “efsane” olarak tanımlamamız yanlış olmaz. Öylesine güçlü bir ses ki, albüm yapacağını duyduğumuzda mutluluktan havalara uçtuğumuzu açıklıyoruz. Sıla mürekkep albümü belki de şimdiye kadar çıkardığı en iyi albümü olabilir. Toplam 13 şarkıdan oluşan sıla 2016 albümü şarkılarını aşağıda bulabilirsiniz. Albümü full dinlemeyi de yine aşağı kısımdan gerçekleştirebilirsiniz. Her şarkının üzerine tıklayarak şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle…

sıla 2016 mürekkep albümü
sıla 2016 mürekkep albümü

Sıla Mürekkep Albümü Şarkıları

Sıla 2016 Mürekkep Albümü Dinle

Bu playlist sitemize youtube şarkılarını liste yapmaya yarayan sitelerden embed yoluyla eklenmiştir ve herhangi bir mp3 indirme linki kesinlikle barındırılmamaktadır. Telif hakkınızı ihlal ettiğimizi düşündüğünüz içeriği footer(alt kısım) da yer alan mail adresimize mail attığınız takdirde 3 iş günü içinde dönüş sağlanacaktır.
Albüm çıkana kadar sizin için derlediğimiz en iyi sıla şarkılarına bir göz atın.

Etiketler: Sıla, sıla mürekkep, sıla mürekkep albümü, sıla 2016 albümü, sıla 2016 dinle, sıla mürekkep albümü şarkıları, sıla yeni albüm, sıla son albüm, sıla mürekkep full albüm dinle, sıla ahitap albümü gibi aramalardan bu yazımıza gelebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz