Şarkı Sözleri
Sezen Aksu - Odalarda Işıksızım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Sezen Aksu - Odalarda Işıksızım Şarkı Sözleri

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Sezen Aksu‘nun, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Odalarda Işıksızım adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Odalarda Işıksızım tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım Şarkı Sözleri

Odalarda Işiksizim
Katiksizim,Viraneyim..
Seni Sensiz Duvarlara Yazan Benim Divaneyim
Kanim Aksinki..
Terketmem Seni, Peşindeyim Yar
Ellerimsin Gözlerimsin Inanmazsin Yar
Ben Perişan Günlerim Dar Anlamazsin Yar
Bir Ömür Bu Zindanlarda
Ellerimsin Gözlerimsin Mahkumum Sana

Dawali Ben Davaci Ben
Yorgunum Bu Celselerden
Darginim Sana

Posta Posta Hatiralar Voltalarda Yar
Ben Perişan Günlerim Dar Anlaamzsin Yar

Odalarda Işiksizim..

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz