Şarkı Sözleri
Şeyda Karadeniz - Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Şeyda Karadeniz - Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri

Şeyda Karadeniz – Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Şeyda Karadeniz‘in, “Karedeniz’e Kalan” Albümünde yer alan “Dertlerim Kalem Kalem”  isimli şarkısı Kalan Müzik etiketiyle yayımlanan yayında.

Kalan Müziğin ilkini geçen yıl çıkardığı ve tüm müzik listelerinde birinci sıraya yerleşen “Karadeniz’e Kalan” albüm satışları 100.000’i aşınca müzik şirketi projenin devam etmesi kararı alarak “Karadeniz’e Kalan-2” albümünü hazırlamış.

İlk albümle her kesimden müzik dinleyicisine ulaşan, Karadeniz’e Kalan albüm serisinin ikincisinde tamamı yeniden düzenlenip kaydedilen 40 eser, tanınmış ve genç kuşaktan başarılı sanatçılar tarafından seslendirilmiş.

Geleceğe miras niteliğindeki bu arşivlik albüm, yaklaşık 10 yıllık bir geçmişin ürünü. Güncel şarkıların da bulunduğu albüm, gelenekselden geleceğe köprü niteliği taşıyor. Albüme ses veren sanatçılar, farklı zamanlarda, kendi seçtikleri Karadeniz şarkılarını seslendirdi. Projede, henüz albümü olmayan sanatçılar da yer alıyor. Yine bazı eserler de ilk kez bu albümde hayat buluyor.

Repertuvar seçilirken sevilen eserlerin yanı sıra, unutulmaya yüz tutmuş ve müzik arşivlerinde kalan eserlerin yer almasına da özen gösterilmiş.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Dertlerim Kalem Kalem tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Şeyda Karadeniz – Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Şeyda Karadeniz – Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Şeyda Karadeniz – Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Şeyda Karadeniz – Dertlerim Kalem Kalem Şarkı Sözleri

Sözleri en kısa sürede eklenecektir.

Şeyda Karadeniz – Dertlerim Kalem Kalem Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz