Şarkı Sözleri
Serkan Kaya - Paşa Gönlüm Olmaz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Serkan Kaya - Paşa Gönlüm Olmaz Şarkı Sözleri

Serkan Kaya – Paşa Gönlüm Olmaz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Türkiye’de bitti denilen ‘Arabesk” müziğe yeniden hayat veren isim olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Serkan Kaya “Paşa Gönlüm Olmaz” şarkısının çekimleri için mikrofon başına geçti.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak Arabesk müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Serkan Kayan “Paşa Gönlüm Olmaz şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Serkan Kaya yaptığı müziği ”Modern Arabesk” olarak tanımlıyor. Paşa Gönlüm Olmaz şarkısına son yılların en kaliteli arabesk şarkılarından biri demekle haksızlık etmiş olmayız. Ki şarkı dijital platform Youtube de 2,5 milyon gibi rekor bir rakama ulaştı. Şarkıcıyı dinleyelerin kim varsa kendisini duayen isim İbrahim Tatlıses’e benzetiyor. Türkiyenin en iyi sesine benzetilmek ise ayrı bir övünç kaynağı.

Serkan Kaya, “Paşa Gönlüm Olmaz” şarkısı Poll Production etiketiyle 16 Mart 2015  Youtube ile sevenleriyle buluştu.

Serkan Kaya – Paşa Gönlüm Olmaz Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Serkan Kaya – Paşa Gönlüm Olmaz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Serkan Kaya – Paşa Gönlüm Olmaz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir takipçinin şarkı hakkındaki güzel bir yorumu; İdo tatlıses ile hastanede karışmış bu adam.. İbrahim Tatlıses’in hakiki oğlu..

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Kaya – Paşa Gönlüm Olmaz Şarkı Sözleri

Aaahhh!
Ne kışın dindi ne fırtınan
Laf anlamazsın gözü karam

Bir tek sen misin inanan
Aşkın bittiği şu zamanda
Kim kaldı ki bak yanında

Yine döndün başa gönlüm
Dert dayanmaz paşa gönlüm
Kadir kıymet bilmeyeni
Sen içinde yaşa gönlüm

Serkan Kaya – Paşa Gönlüm Olmaz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz