Şarkı Sözleri
Serkan Kaya - Bu Şehrin Geceleri Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 3

Serkan Kaya - Bu Şehrin Geceleri Şarkı Sözleri

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri Ahmet Selçuk İlkan 40. Yıl Unutulmayan Şarkılar’ı Poll Production müzik etiketiyle yayına girdi.

40 yıl, 40 ses, 40 nefes olarak oluşturulan ‘Ahmet Selçuk İlkan 40.Yıl Unutulmayan Şarkılar’ albümü toplamda 2 cd’den oluşuyor.

Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen,Selami Şahin, Coşkun Sabah, Muazzez Ersoy, Zerrin Özer, Yıldız Tibe, Hakan Altun, Zara, Serkan Kaya, Linet, Kıraç, Emre Altuğ, Kutsi, İntizar, Tan Taşçı, Seksendört, Halil Sezai, Koray Avcı ve Yeşim Salkım gibi Türkiye’nin 20 önemli yorumcusu, 20 unutulmaz Ahmet Selçuk İlkan şarkısında buluştu.

Türk Müzik tarihinin en önemli eserlerini bizlere hediye etmiş olan Ahmet Selçuk İlkan, her şarkısı ile hayatımızın bir dönemini oluşturmuştur. Geçmişten bugüne en güzel Ahmet Selçuk İlkan eserlerinin yorumlandığı bu albümde, Türkiye’nin en önemli isimleri İlkan’a 40. Yılında vefa dolu bir hediye sundular.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Bu Şehrin Geceleri tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri Şarkı Sözleri

Bir Başka Hüzün Taşır…
Bu Şehrin Geceleri
Hep Seni Hatırlatır
Bu Şehrin Geceleri

Bazen Gizli Bir Günah
Bazen Dilde Bir Eyvah…
Bazen Olmayan Sabah
Bu Şehrin Geceleri

Kimini Yakıp Gitti
Kimini Yıkıp Gitti
Seni De Alıp Gitti…
Bu Şehrin Geceleri

Bir Başka Şarkidir
Bu Şehrin Geceleri
Bana Senin Anlatir…
Bu Şehrin Geceleri

Bazen Gizli Bir Günah
Bazen Dilde Bir Eyvah
Bazen Olmayan Sabah
Bu Şehrin Geceleri

Kimini Yakip Gitti
Kimini Yikip Gitti
Seni De Alip Gitti
Bu Şehrin Geceleri…

Serkan Kaya – Bu Şehrin Geceleri Dinle

Serkan Kaya

Sitemizde sanatçıya ait toplam 3 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz