Şarkı Sözleri
Serkan Kaya - Benden Adam Olmaz Şarkı Sözleri Demesi kolay geliyor sana - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Serkan Kaya - Benden Adam Olmaz Şarkı Sözleri

Serkan Kaya – Benden Adam Olmaz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Türkiye’de bitti denilen ‘Arabesk” müziğe yeniden hayat veren isim olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Serkan Kaya “Benden Adam Olmaz” şarkısının çekimleri için mikrofon başına geçti.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak Arabesk müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Serkan Kayan “Benden Adam Olmaz şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Serkan Kaya yaptığı müziği ”Modern Arabesk” olarak tanımlıyor. Benden Adam Olmaz şarkısına son yılların en kaliteli arabesk şarkılarından biri demekle haksızlık etmiş olmayız. Ki şarkı dijital platform Youtube de 3 milyon gibi rekor bir rakama ulaştı. Şarkıcıyı dinleyelerin kim varsa kendisini duayen isim İbrahim Tatlıses’e benzetiyor. Türkiyenin en iyi sesine benzetilmek ise ayrı bir övünç kaynağı.

Serkan Kaya, “Benden Adam Olmaz” şarkısı Poll Production etiketiyle 16 Mart 2015  Youtube ile sevenleriyle buluştu.

Serkan Kaya – Benden Adam Olmaz Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Serkan Kaya – Benden Adam Olmaz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Serkan Kaya – Benden Adam Olmaz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir takipçinin şarkı hakkındaki güzel bir yorumu; İbrahim Tatlıses + Mahsun Kırmızıgül = Serkan Kaya

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Kaya – Benden Adam Olmaz Şarkı Sözleri

Demesi kolay geliyor sana
Sen unutta görelim
Onca yolu nasıl geldik biz
Geri dönde görelim
İçinde aşktan zerre bile
Kalmamış belli
Yüreğin dikenli tellere
Değmemiş belli
Benden adam olmaz kabul ettim
Aşkı seçemiyorum
Yaşadığım anılara takılıyorum
Gülüpte geçemiyorum

Serkan Kaya – Benden Adam Olmaz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz