Şarkı Sözleri
Serkan Kaya - Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 6

Serkan Kaya - Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Şarkı Sözleri

Serkan Kaya – Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Arabesk’in yeni starı olarak görülen  Serkan Kaya “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı” şarkısının video çekimleri için kameralar karşısına geçti.

Asırlar boyunca kendimize sorduğumuz sorulardan biri yaşadığımız sevgi seline adını verdiğimiz şeyi aslında kendimize ve çevremize sormaktan hep çekindik. Sorgulamaktan çekindiğimiz şey ise tek hecelik bir şeydi: “AŞK”. Kimisi için “AŞK”; kızgın kumlardan serin sulara atlayıp ferahlamak gibi, kimisi için bir sevgiliyi ölesiye sevme hali. Hal böyle olunca dünyanın her bir köşesinde insanların yaşadığı bu duygu seline, doğudan batıya, kuzeyden güneye birilerinin sorgulaması gerek diye düşünen SERKAN KAYA sizler için bu soruyu şarkılarla soruyor: AŞK NE DEMEK BİLEN VAR MI?

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak Arabesk müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Serkan Kayan “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Serkan Kaya yaptığı müziği ”Modern Arabesk” olarak tanımlıyor. Aşk Ne Demek Bilen Var Mı şarkısına son yılların en kaliteli arabesk şarkılarından biri demekle haksızlık etmiş olmayız. Ki şarkı dijital platform Youtube de 12 milyon gibi rekor bir rakama ulaştı.

Serkan Kaya, “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı” şarkısı Poll Production etiketiyle 18 Şubat 2014  Youtube ile sevenleriyle buluştu.

Serkan Kaya – Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Serkan Kaya – Aşk Ne Demek Bilen Var Mı şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Serkan Kaya – Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir takipçinin şarkı hakkındaki güzel bir yorumu;

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Kaya – Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Şarkı Sözleri

Bazen bir garip oluyor halim
Kendimi ben bile tanıyamıyorum
İçimde bir çöküş, bir heyelan
Sanki taşa toprağa bulanıyorum

Bu neyin nesi, bu neyin sesi
Bu kimin isyanı

Aşk ne demek bilen var mı
Zehir mi yoksa ilaç mı
Kimi ağlıyor, kimi gülüyor
Tatsam mı yoksa kaçsam mı

Serkan Kaya – Aşk Ne Demek Bilen Var Mı Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz