Şarkı Sözleri
Serkan Çabuş - Konum At Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Serkan Çabuş - Konum At Şarkı Sözleri

Serkan Çabuş – Konum At Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Serkan Çabuş‘un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Konum At” albümünde yer alan “Konum At” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Konum At tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Serkan Çabuş – Konum At şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Serkan Çabuş – Konum At şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Serkan Çabuş – Konum At Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Çabuş – Konum At Şarkı Sözleri

Ben Sana Bir Yuve Kurdum.
Ama Haberin Yok.
Sen Beni Yaktın Buralarda.
Derde Derman Yok.
Alnıma Bir Yazı Yazdın.
Bunu Silen Yok.
Yollarına Halılar Serdim.
Geleceğin Yok.
Konum At Gelip Alayım Seni Oradan.
Hesabını Dondur Çıksın Aradan.
Beğenen Beğeneni Takip Eder.
Takipçim Ol Yar…

Serkan Çabuş – Konum At Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz