Şarkı Sözleri
Selçuk Balcı - Yosun Tuttu Yüreğim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Selçuk Balcı - Yosun Tuttu Yüreğim Şarkı Sözleri

Selçuk Balcı – Yosun Tuttu Yüreğim Şarkı Sözleri… 

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Selçuk Balcı‘nın, 25 Ocak 2016 tarihinde Kalan Müzik etiketiyle yayınlanan “Patika” albümünde yer alan “Yosun Tuttu Yüreğim” isimli şarkısı, video klibiyle Kalan müzik’de yayında. Şarkı yayına girdiği gün raflardaki yerini aldı.

Selçuk Balcı, bu albümün yapım sürecinin patika bir yolda yürümeye benzemesi sebebiyle isminin Patika olduğunu söyledi.

Albümde 14 şarkı yer aldı. Albümde yer alan şarkıların tamamı kendine aitti. Albümün aranjörlüklerini Paul Dwyer, İhsan Eş, Kemal Sahir Gürel ve İlhan Yabantaş yaptı. Bunlar dışında Tayfun Şakalakoğlu, Cengiz Alkan’da albümde emek verdiler. Selçuk Balcı Eylem Aktaş ile birlikte düet yaptı.

Yine radyo ve müzik kanallarında yeni klibiyle sık sık karşımıza çıkacak olan Selçuk Balcı – Yayla Yolundan Aştım şarkısı kendi emsalleri içinde müzik listelerinde zirveye oynar. 

Selçuk Balcı – Yosun Tuttu Yüreğim şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.
Selçuk Balcı – Yosun Tuttu Yüreğim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.
En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Selçuk Bağcı hayranı bir takipçi ; Sevmesini bilmeyenlere sevgiyi anlatmaya çalıştık bir gün oda sever ümüdi ile.Sonuç: Yosun tuttu yüreğim…

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Selçuk Balcı – Yosun Tuttu Yüreğim Şarkı Sözleri

Dumanlıyım Dumanlı
Dağların Başı Gibi
Oyy oyyyy
Yosun Tuttu Yüreğim
Derenin Taşı Gibi
Oyy oyyyy
Virane Kalsın Dağlar
Dereler Çağlamasın
Oyy oyyyy
Dertlerini Ver Bana
Gözlerin Ağlamasın
Oyy oyyyy

Selçuk Balcı – Yosun Tuttu Yüreğim Dinle

Selçuk Balcı

Sitemizde sanatçıya ait toplam 40 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz