Şarkı Sözleri
Selçuk Balcı - Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) Dinle - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Selçuk Balcı - Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) Şarkı

Selçuk Balcı – Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) Şarkı… 

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Selçuk Balcı‘nın, 2011 tarihinde yayınlanan “Patika” albümünde yer alan “Yağmurun Kaydesi” isimli Enstrümantal şarkısı, video klibiyle yayında. (Enstrümantal) Şarkı yayına girdiği gün müzik marketlerdeki yerini aldı.

Yine radyo ve müzik kanallarında yeni klibiyle sık sık karşımıza çıkacak olan Selçuk Balcı – Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) şarkısı kendi emsalleri içinde müzik listelerinde zirveye oynayacaktır. 

Selçuk Balcı -Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.
Selçuk Balcı – Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) Şarkısını, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.
En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Selçuk Bağcı hayranı bir takipçi ; Onu dinleyince, kemençe’sinin sesini iliklerinizde hissediyorsunuz. Hani, sıcaktan bunalırsınız da, serin bir rüzgar estiği zaman bir rahatlık hisseder, huzur dolarsınız ya, onu dinlemek de öyle bir şey.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Selçuk Balcı – Yağmurun Kaydesi (Enstrümantal) Dinle

Selçuk Balcı

Sitemizde sanatçıya ait toplam 40 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz